Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bowyczyny

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Nowe Ostrowy

Nowe Ostrowy(Bowyczyny + 13 km)

654 000 zł175,02 m² 3 736,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Duża, zabudowana działka przy stacji kolejowej w Nowych Ostrowach. Piętrowy, zadbany dom mieszkalny. Ponadto budynek gospodarczy z garażem o pow, zabudowy 104 m. kw. oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Ogrodzona

Ogrodzona(Bowyczyny + 7 km)

990 000 zł21 664 m² 45,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

2,1664 ha | 21 664 mkw. | teren rolny z możliwością zabudowy siedliskowej lub pod działalność rolniczą z infrastrukturą Daszyna Ogrodzona Na sprzedaż działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Bogołomia

Bogołomia(Bowyczyny + 20 km)

53 975 zł635 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwe działki rekreacyjne położone w malowniczej miejscowości Bogołomia, zaledwie kilkadziesiat kroków od jeziora. Idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Pereca

Kutno(Bowyczyny + 20 km)

1 099 000 zł400 m² 2 747,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż kamienicę z ogromnym potencjałem, zlokalizowaną w samym centrum Kutna, na rogu ulicy Królewskiej i Pereca przy głównym deptaku, w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krzesin

Krzesin(Bowyczyny + 15 km)

135 000 zł5 228 m² 25,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna niezabudowaną działkę nr 168/1 w Krzesinie, obręb 13 Kutno, o powierzchni 0,5228 ha w gminie Kutno,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

240 000 zł28,80 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,8 m w stanie deweloperskim, położona przy ul. Wajdy w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł58,70 m² 7 836,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu w pełni wyposażone (wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie) piękne , duże mieszkanie , w pełni wyremontowane , w doskonałym stanie zarówno technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kutno(Bowyczyny + 20 km)

390 000 zł58,70 m² 6 643,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,7 m, położone na 4. piętrze w budynku przy ul. Skłodowskiej w Kutnie. Lokal jest jasny i przestronny, idealny dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł61,60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie przy ul. Bukowej 15 w Kutnie - o. Łąkoszyn. Powierzchnia mieszkania 61,6 mkw. I piętro, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka z oknem, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44,70 m² 7 941,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie, w budynku przy ul. Chrobrego 8 w Kutnie - osiedle Batorego. Powierzchnia mieszkania 44,7 mkw. II piętro, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bowyczyny

Bowyczyny,wielkopolskie

349 000 zł90 m² 3 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 589 m²

Sielskie Siedlisko w Bowyczynach - Idealne Miejsce dla Twojej Rodziny. Marzysz o własnym kawałku raju, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym dostępem do wszelkich.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij